De compacte en lichtgewicht structuur van de KPQ20V-20 28 mm hoog koppel elektrische draadloze borstelloze roterende hamer vermindert de vermoeidheid van de operator tijdens langdurig gebruik en verbetert de werkefficiëntie.
Het apparaat heeft een multifunctionele aanpassingsfunctie en kan zich flexibel aanpassen aan verschillende bouwtaken zoals boren en sloop. Of het nu gaat om harde materialen zoals beton en metselwerk, of het uitvoeren van fijne bewerkingen, de 28 mm boorcapaciteit van de KPQ20V-20 is uitstekend, waardoor de efficiëntie en stabiliteit van de bouwvoortgang wordt gewaarborgd. Het krachtige energiesysteem en de precieze controletechnologie stellen gebruikers in staat om gemakkelijk verschillende bewerkingen te beheersen, waardoor de flexibiliteit en nauwkeurigheid van de constructie worden verbeterd.
Batterijspanning 20V
Batterijcapaciteit 3.0/4.0/6.0/8.0ah
Boorcapaciteit 20 mm