GEWELDIG
KPQ-CAC21 draadloze luchtcompressor
Kit omvat:
3M high-flex luchtslang
5 Nozzle Adapter Set
Batterij en lader (afzonderlijk verkocht in sommige markten)
contact
Beschrijving
Parameter
Neem contact met ons op
De KPQ-CAC21 draadloze luchtcompressor revolutioneert mobiele luchtkracht met industriële prestaties in een compact, draadloos pakket. Dit 21V -systeem is ontworpen voor aannemers, automotive -technici en banensprofessionals en levert echte professionele luchttoevoer overal waar uw werk u naartoe brengt.
Technische specificaties:
Power: 21V lithium-ion (3.0Ah/4.0Ah-opties)
Max druk: 150 psi (10,3 bar)
Luchtaflevering: 30L/min (1,06 cfm)
Ruisniveau: <85dB (stille werking)
Tankcapaciteit: 2L (geïntegreerd)
Professionele functies:
✓ Olievrije pomp-Onderhoudsvrije werking met 2000 uur levensduur
✓ Digitale drukregeling - ± 1 psi nauwkeurigheid met auto -shutoff
✓ Dubbele stroommodus - Standaard (30L/min) en Turbo (40L/min Boost)
✓ De hele dag looptijd - tot 45 minuten continu op 90psi (4.0Ah batterij)
Prestatievoordelen:
• 50% snellere inflatie dan concurrerende draadloze eenheden